Model code: B03S16K90Q53
Miu Miu
Miu Miu MUB03S SunglassesBlack/Brown LensesProduct code: B03S16K90Q53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUB03S, Striped Tobacco/Yellow Lenses
Miu Miu MUB03S, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Product Code
B03S16K90Q53
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 45mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.