Model code: 02ZSF17N20N54
Prada
Prada PR02ZSF SunglassesRoot Tortoise/Blue Glass LensesProduct code: 02ZSF17N20N54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PR02ZSF, Black/Vintage Grey Gradient Glass Lenses
Prada PR02ZSF, Black/Green Polarised Glass Lenses
POLARISED
Prada PR02ZSF, Transparent Grey/Blue Glass Lenses
Product Code
02ZSF17N20N54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Material
Glass Lens
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Square
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.