Model code: A53SZVN60O52
Miu Miu
Miu Miu MUA53S SunglassesGold/Light Blue Lenses 52 Eye SizeProduct code: A53SZVN60O52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MUA53S, Pale Gold/Pink Lenses 52 Eye Size
Product Code
A53SZVN60O52
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Rectangular
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 22mm.