Model code: 17WS19Q10D49
Prada
Prada PR17WS SunglassesTransparent Peach/Light Brown LensesProduct code: 17WS19Q10D49
Prada PR17WS, Transparent Champagne/Platino Lenses
Prada PR17WS, Black/Violet Lenses
Product Code
17WS19Q10D49
Frame Colour
Pink, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
49mm
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 49mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.