Model code: A02S17N50B52
Prada
Prada PRA02S SunglassesHavana/Violet Mirror LensesProduct code: A02S17N50B52
Prada PRA02S, Root Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PRA02S, Root Tortoise/Light Brown Lenses
Prada PRA02S, Transparent Brown/Light Brown Lenses
Prada PRA02S, White/Dark Grey Lenses
Prada PRA02S, Black/Dark Grey Lenses
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
A02S17N50B52
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Tint
Violet Mirror
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.