Model code: A02S17O60B52
Prada
Prada PRA02S SunglassesTransparent Brown/Light Brown LensesProduct code: A02S17O60B52
Prada PRA02S, Root Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PRA02S, Root Tortoise/Light Brown Lenses
Prada PRA02S, Havana/Violet Mirror Lenses
Product Code
A02S17O60B52
Frame Colour
Brown
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.