Model code: A01S1AB5S075
Miu Miu
Miu Miu MUA01S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: A01S1AB5S075
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
A01S1AB5S075
Brand
Frame Material
Plastic
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
75mm
Style
Aviator, Fashion Statement, Oversize
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 55mm. Lens Width: 75mm. Temple: 110mm. Bridge: 16mm.