Model code: 26ZS17K08Z55
Prada
Prada PR26ZS SunglassesTalc/Dark Grey LensesProduct code: 26ZS17K08Z55
Prada PR26ZS, Root Tortoise/Light Brown Lenses
Prada PR26ZS, Black/Violet Lenses
Prada PR26ZS, Transparent Peach/Light Brown Lenses
Prada PR26ZS, Sage and Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PR26ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
26ZS17K08Z55
Frame Colour
White
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 16mm.