Model code: 10ZS16Z70B54
Prada
Prada PR10ZS SunglassesTransparent Asphalt/Dark Grey LensesProduct code: 10ZS16Z70B54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PR10ZS, Bark/Light Brown Lenses
Prada PR10ZS, Root Tortoise/Dark Grey Lenses
Prada PR10ZS, Transparent Ocean/Dark Grey Lenses
Prada PR10ZS, Black/Petrol Green Lenses
Product Code
10ZS16Z70B54
Frame Colour
Grey, Transparent
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 22mm.