Model code: 26ZSF16K08Z56
Prada
Prada PR26ZSF SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: 26ZSF16K08Z56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PR26ZSF, Grey/Dark Grey Lenses
Prada PR26ZSF, Powder/Dark Purple Lenses
Prada PR26ZSF, Sage and Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Product Code
26ZSF16K08Z56
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens, Prescriptable
Eye Size
56mm
Style
Oval, Petite
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 56mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.