Model code: B06S16K08Z53
Prada
Prada PRB06S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B06S16K08Z53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRB06S, Juniper Tortoise/Grey Lenses
Prada PRB06S, Black/Violet Lenses
Prada PRB06S, Classic Tortoise/Grey Lenses
Product Code
B06S16K08Z53
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Measurements
Lens Height: 29mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.