Model code: B09S17N50L54
MORE COLOURS (5)
Prada PRB09S, Powder/Neutral Light Grey Gradient Lenses
Prada PRB09S, Root Tortoise/Light Brown Bordeaux Gradient Lenses 52 Eye Size
Product Code
B09S17N50L54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.