Model code: B09S26A80M54
Prada
Prada PRB09S SunglassesPowder/Neutral Light Grey Gradient LensesProduct code: B09S26A80M54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Prada PRB09S, Root Tortoise/Light Brown Bordeaux Gradient Lenses 54 Eye Size
Prada PRB09S, Root Tortoise/Light Brown Bordeaux Gradient Lenses 52 Eye Size
Product Code
B09S26A80M54
Frame Colour
White
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.