Model code: B19SF16K08Z53
Prada
Prada PRB19SF SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B19SF16K08Z53
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
B19SF16K08Z53
Frame Colour
Black
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
53mm
Style
Geometric, Rectangular
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.